שירותי מחקר לסטודנטים
בכל התארים

בדיקת מקוריות של עבודות אקדמיות

לצורך בדיקת מקוריות של עבודות אקדמיות גררו את העבודות האקדמיות שלכם אל תוך הטבלה והמחיר לבדיקה יופיע תוך מספר שניות. לאחר התשלום תקבלו מיידית את תוצאות הבדיקה למייל.

1 - בחירת עבודות
2 - תשלום
3 - תוצאות הבדיקה

איך עובדת בדיקת מקוריות של עבודות אקדמיות?

התהליך מאוד פשוט. בשלב הראשון אתם גוררים את העבודה או העבודות שאתם רוצים לבדוק לתיבה כאן למעלה, או אם יותר נוח לכם אתם יכולים ללחוץ על "+" ולבחור עבודה או עבודות מהמחשב. מיד עם גרירת העבודות או בחירת העבודות המערכת מחשבת את המחיר לבדיקה, והמחיר מופיע תוך מספר שניות על המסך. כעת, פשוט לחצו על "הבא" לצורך ביצוע התשלום על הבדיקה. 

השלב השני הוא התשלום. בשלב זה תידרשו להזין את כתובת האימייל שאליה תרצו שיישלחו תוצאות הבדיקה. שלב זה חשוב במיוחד מכיוון שזאת תהיה הכתובת שאליה יישלחו התוצאות, ולכן חשוב שתזינו כתובת נכונה ותקינה. לאחר מכן תוכלו לבחור באמצעי התשלום המועדף עליכם (כרטיס אשראי או אפליקציית ביט) ולבצע את התשלום. מיד לאחר התשלום תועברו לשלב השלישי ותקבלו את תוצאות הבדיקה. 

בשלב השלישי אליו תועברו אוטמטית אחרי התשלום תקבלו את תוצאות הבדיקה וגם תוכלו להוריד אותן למחשב. במקביל, תוצאות הבדיקה נשלחות אליכם למייל. כל מה שנשאר לעשות זה לעיין בתוצאות ולגלות האם יש בעבודה חלקים מועתקים, ואם כן, אילו הם, ואפילו מאיפה הועתקו!

מה לעשות אם מגלים שהעבודה מועתקת?

נכון, זה עשוי להיות מבאס לגלות שהעבודה הועתקה, וגם להבין שהמרצה שלכם יכול לעלות על זה בקלות. אבל אין מה לדאוג. בדיוק בשביל זה יש לנו שירות שכתוב עבודות שיהפוך את העבודה למקורית ויעזור לכם להפטר מהצרה הזו.

מה כוללות תוצאות הבדיקה?

תוצאות הבדיקה הן למעשה דו"ח שמפרט קודם כל כמה התאמות נמצאו, כמה מילים יש בהן בסך הכל, ומהו האחוז מהטקסט (כלומר כמה אחוז נמצא מועתק). 

לאחר מכן הדו"ח עובר התאמה התאמה ומציג לכם בצורה נוחה את הטקסט מגוף העבודה, כאשר הטקסט שנמצא חופף למקורות אחרים מודגש בשחור, והטקסט בעבודה ששונה מהמקור מוצג באפור. בצורה זו נוח לראות את השינויים בעבודה ביחס לטקסט המקורי. בנוסף, אתם מקבלים גם קישור לטקסט המקורי כדי שתוכלו לראות בקלות מנין הועתק. 

מהי בדיקת מקוריות עבודות אקדמיות של Analysis4U.co.il?

שירות בדיקת מקוריות אקדמיות של Analysis4U.co.il הוא תוכנה לזיהוי העתקות שבודקת לא רק האם העבודה או חלקים ממנה מועתקים מהאינטרנט, אלא גם מזהה עבורכם את המקורות שמהם הועתקה עבודה ומדגישה עבורכם את הטקסט המועתק כדי שתוכלו לזהות גם את הטקסט המועתק וגם את המקור שממנו הוא הועתק. בדיקת מקוריות עבודות מהווה אפליקציה לבדיקת העתקות, שעוזרת לגלות האם העבודה או חלקים ממנה מועתקים, ומהיכן.