שירותי מחקר לסטודנטים
בכל התארים

כתיבת סקירת ספרות באנגלית

כתיבת סקירת ספרות באנגלית דורשת זמן והשקעה רבים, במיוחד מאלו שהאנגלית אינה שגורה בפיהם. סקירת ספרות באנגלית (Literature Review) משמשת על פי רוב לצרכים אקדמיים, אולם היא משמשת לעתים גם לדברים אחרים כגון מצגות עסקיות, תכנים שיווקיים, עלוני מידע מקצועיים, ועוד אשר פונים לקהל בינלאומי.

אולם כידוע, סקירת ספרות הינה חלק חיוני כמעט בכל עבודה אקדמית. היא משמשת כדי לספק תמונת מצב מקיפה של הספרות הקיימת והמחקר שנערך בנושאים שקשורים למטרת העבודה. סקירת הספרות עוזרת גם לזהות פערים בספרות המחקר ומציעה הזדמנויות מחקר נוספות.

בסקירת ספרות, יש לבצע ניתוח ביקורתי של הידע בנושא נתון ולכלול מקורות ברי סמכא. סקירת הספרות צריכה להיות מאורגנת באופן שיספק לקוראים הבנה של מצב הידע הנוכחי על הנושא, כמו גם כל תובנות או רעיונות חדשים שעלו ממחקרים אחרונים.

 

צריכים סקירת ספרות באנגלית?

עבור סטודנטים רבים, כתיבת סקירת ספרות היא חלק מאתגר. יש כאלה שנעזרים בסיכום מאמרים בשביל להשתלט על כל החומר, ויש כאלה שעובדים עם תרגום מאמרים אקדמיים מאנגלית לעברית. אך כתיבת סקירת ספרות באנגלית יכולה להיות מאתגרת במיוחד. מבריק ככל שתהיה בתחומך – אם האנגלית שלך לא ברמה מאד מאד גבוהה, תתקשה להתנסח ולהביא את הרעיונות המרכזיים בצורה תמציתית שאינה מעתיקה מילה במילה את שפת המאמר.

analysis4u מספקת שירותי מחקר המסייעים לסטודנטים לנצל את הפוטנציאל האקדמי שלהם. צוות הכותבים המקצועיים שלנו מציע כתיבת סקירות ספרות באנגלית עבור סטודנטים הנדרשים להגיש עבודות אקדמיות באנגלית בארץ ובחו"ל. הנה כמה מהיתרונות הבולטים של השירות שלנו:

 

כותבים מקצועיים ומנוסים

צוות הכותבים המקצועיים שלנו בעל ניסיון רב בכתיבת סקירות ספרות לסטודנטים בתואר ראשון ובתארים מתקדמים, וכן לחוקרים. צוות הכותבים שלנו מתמחה בכל קשת התחומים האקדמיים.

 

כתיבה בסטנדרט אקדמי

אנו מספקים כתיבה איכותית, מקיפה ומובנית היטב של סקירות ספרות באנגלית. אנו עובדים ביסודיות ועל פי הנורמות האקדמיות הנדרשות כדי להבטיח שהעבודה שלך עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

 

חסכון בזמן

analysis4u עוזרת לך לחסוך זמן על ידי כתיבת פרק רקע תאורטי או סקירת ספרות באנגלית. ככה אתה יכול לפנות עוד זמן ללימודים האמיתיים ולהתמקד בדברים החשובים באמת.

 

שירות דיסקרטי

אנו מתייחסים ברצינות לפרטיות שלך, כך שכל השירותים שלנו דיסקרטיים לחלוטין. אתה יכול לסמוך עלינו שנשמור על הפרטיות שלך לאורך כל התהליך ולאחריו.

 

להזמנת סקירת ספרות באנגלית

להזמנת כתיבת סקירת ספרות באנגלית שלחו אלינו את הנושאים שסקירת הספרות צריכה לכלול ואת ההנחיות לסקירת הספרות במייל Reviews@Analysis4U.co.il או באמצעות הטופס להלן.


 לפרטים נוספים ולהזמנת שירות כתיבת סקירות ספרות באנגלית:

Reviews@Analysis4U.co.il | ניתן להשאיר פרטים בטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם.

    *שדות חובה