שירותי מחקר לסטודנטים
בכל התארים

סיכומים באנגלית

articlesסיכום מאמרים באנגלית אינו משימה קלה, במיוחד כאשר גם הסיכום עצמו צריך להיות כתוב באנגלית. Analysis4U מציעים לכם שירות יעיל במיוחד של סיכום מאמרים אקדמיים באנגלית.

סיכום מאמרים מאנגלית לאנגלית נראה משימה קלה יותר מאשר סיכום מאמרים מאנגלית לעברית, מכיוון שאין צורך בתרגום. אבל סטודנטים שהתנסו במשימה של כתיבת סיכום באנגלית נוכחו לגלות שהרבה יותר קשה לכתוב את הסיכום באנגלית, אפילו שזאת השפה שבה כתוב המאמר. מדוע? מפני שבכתיבת סיכום באנגלית אי אפשר פשוט להעתיק משפטי מפתח מתוך המאמר ולקוות שזה ייצא סיכום טוב. כשמנסים להעתיק משפטי מפתח מתוך המאמר מגלים שהם לא ממש מתחברים זה לזה וצריך לכתוב קטעי קישור. יותר מזה: כשמנסים רק להעתיק משפטי מפתח מגלים שחלקים חשובים ומידע חשוב מהמאמר לא נכנס בהם. לכן מי שהתנסה בכתיבת סיכומים באנגלית גילה שאין ברירה אלא לכתוב את הסיכום במילים שלכם, וזה עשוי להיות קשה עבור מי ששפת האם שלו אינה אנגלית. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

המסכמים המומחים והמיומנים של Analysis4U דוברי אנגלית שפת אם על מנת שהסיכומים שלכם ייכתבו באנגלית ברמה גבוהה. מה צריך לעשות בשביל לקבל הצעת מחיר לסיכום מאמרים באנגלית? זה פשוט מאוד. פשוט שלחו אלינו את המאמרים שאת רוצים לסכם למייל engsummaries@analysis4u.co.il, בצירוף ההנחיות לסיכומים, ונשלח לכם הצעת מחיר לכתיבת הסיכום, כולל לוח זמנים.


להזמנת שירות תמצות מאמרים באנגלית, סיכום מאמרים באנגלית, תמצות ספרים באנגלית ולקבלת פרטים נוספים:

info@analysis4u.co.il | ניתן גם להשאיר פרטים בטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם.

    *שדות חובה