שירותי מחקר לסטודנטים
בכל התארים

שכתוב עבודות אקדמיות

שיכתוב הוא תהליך של לקיחת טקסט קיים, וכתיבתו מחדש באותו מבנה ועם אותם רעיונות ותכנים – במילים אחרות ובניסוח שונה. זהו נוהג נפוץ בכתיבה אקדמית, מכיוון שהוא מאפשר לך להימנע מחשד בהעתקה. למעשה זוהי טכניקה שמשמשת לעתים בכתיבת סיכומים, סקירות ספרות ושאר עבודות אקדמיות. 

אחת הסיבות העיקריות לשכתב עבודות אקדמיות היא להימנע מהעתקה (פלגיאט). העתקה היא פעולה של שימוש במילים של מישהו אחר והצגתם כשלך. בהגשת עבודות אקדמיות, פלגיאט עלול לגרום לתוצאות מצערות, כולל ציונים נכשלים והרס המוניטין שלך בקרב סגל ההוראה.

שיכתוב עבודות אקדמיות יכול לעזור לך להימנע מכך בכך שהוא מאפשר לך להביע את אותם רעיונות במילים שלך, מבלי להשמע בכלל כמו הטקסט המקורי.

שכתוב עבודות קנויות

כיום זה לא נדיר, ואפילו אפשר לומר כמעט מקובל, שסטודנטים מוצאים את עצמם במצב שבו הם משתמשים בעבודות אקדמיות מוכנות בשביל לעבור בשלום את התואר.

בין אם זו עבודה שהם רכשו באינטרנט ובין אם זו עבודה שקיבלו מחבר, האפשרות להשתמש בעבודות של מישהו אחר זמינה ומזמינה. עם זאת, המרצה שלך עלול לגלות זאת ולהאשים אותך בהעתקה ובחוסר מקוריות. שכתוב של העבודה האקדמית הוא כלי מצויין להתמודד עם האיום הזה.

בכל מקרה של קניית עבודה אקדמית, בטח שאם היא הגיעה ממאגר עבודות שבוודאות כבר הוגשו פעם, אבל אפילו אם הגיעה מכותב עבודות שמבטיח עבודה מקורית וייחודית – חשוב מאד להריץ עליה בדיקת מקוריות של עבודות אקדמיות (כאן באתר) לפני שמגישים אותה למרצה.

אם גיליתם שהעבודה כולה או חלקים נבחרים ממנה מועתקים, שלחו אלינו את העבודה לשכתוב, רצוי מאד בצירוף הנחיות ודו"ח הבדיקה כדי שנדע במה להתמקד, ואנחנו נשכתב אותה לכדי עבודה מקורית ויחידה במינה.

צריכים שכתוב עבודה אקדמית? פנו אלינו עכשיו:

שלחו לנו את העבודה לשכתוב בצירוף דו"ח בדיקת מקוריות (שקיבלתם מעמוד בדיקת המקוריות) למייל: rewrite@analysis4U.co.il או בטופס כאן למטה, ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר.

    *שדות חובה