תיקון עבודות אקדמיות


proofreadingכתבתם עבודה אקדמית כגון תזה, עבודה סמינריונית, הצעת מחקר, וקיבלתם הערות לתיקון מהמנחה? אל דאגה. שלחו את העבודה יחד עם ההערות אלינו ואנחנו נבצע עבורכם את התיקונים.

תיקון עבודות אקדמיות היא משימה קשה לא מפני שהתיקונים קשים כל-כך, אלא מפני שהרבה פעמים היא כוללת שינוי של מה שכבר כתבתם, אחרי שהשקעתם בכך מחשבה ומאמץ רב. הרבה פעמים קשה לנו לשנות את מה שכבר כתבנו, ובעיקר אם אנחנו לא תמיד מסכימים עם ההערות של המרצה. לפעמים יש הרגשה שהמנחה "משנה את דעתו" בין סבב של תיקונים אחד למשנהו, ולפעמים הוא מעיר לנו על דברים שהוא כבר אישר או אפילו ביקש במפורש בסבב הקודם.. כתוצאה מכך התיקון של העבודה עשוי להיות קשה פסיכולוגית הרבה יותר מאשר הקושי לבצע את התיקונים עצמם, ופשוט בא לכם שמישהו אחר יעשה את זה, העיקר שהמנחה יהיה מרוצה ויאפשר לכם להתקדם. בדיוק בשביל זה, אנחנו כאן בשביל לעזור.

מה צריך לעשות כדי שנוכל לעזור לכם בתיקון העבודה? פשוט מאד. שלחו אלינו את העבודה שאתם רוצים לתקן ואת ההערות שקיבלתם. אם ההערות מתייחסות גם לניתוחים סטטיסטיים, יש לשלוח גם את הנתונים. את העבודות ואת ההנחיות ניתן לשלוח במייל editing@Analysis4U.co.il, או באמצעות הטופס להלן


להזמנת שירות תיקון עבודה אקדמית ולפרטים נוספים:

editing@Analysis4U.co.il | 072-3945766 | ניתן גם להשאיר פרטים בטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם.

*שדות חובה